Software House od Aplikacji mobilnych

Software House od Aplikacji mobilnych

JCD to Software House w którym od lat wykonujemy aplikacje mobilne na telefony z systemami Google i Apple w technologi hybrydowej która pozwala oszczędzic do 50% czasu i pieniędzy przy zachowaniu wydajności aplikacji natywnej.

UI / UX, mobile applications, programming and design

Usługi

Co możemy dla ciebie zrobić?

Pracujemy na nowoczesnych, ale stabilnych i sprawdzonych rozwiązaniach. Jako jedni z pierwszych w Polsce wprowadziliśmy i rozwijamy technologię Native Script. Dla serwisów internetowych i aplikacji webowych wykorzystujemy m.in. Symfony, Angular.

Projektowanie interfejsów aplikacji

 • Badania użytkowników
  Kluczowy element procesu projektowania w naszym software house, polegający na zrozumieniu potrzeb i zachowań użytkowników, aby stworzyć intuicyjne i funkcjonalne interfejsy.
 • Tworzenie prototypów
  Proces tworzenia wstępnych wersji aplikacji, które pomagają w wizualizacji i testowaniu funkcjonalności przed finalnym etapem projektowania.
 • Testowanie użyteczności
  Kluczowe metody oceny interfejsu użytkownika, w celu zapewnienia jego ergonomii, intuicyjności i efektywności.

Kodowanie aplikacji

 • Angular
  W naszym software house wykorzystujemy zaawansowany framework stworzony przez Google, służący do tworzenia dynamicznych i interaktywnych aplikacji internetowych.
 • Native Script
  Framework umożliwiający tworzenie natywnych aplikacji mobilnych dla Androida i iOS, wykorzystując języki takie jak JavaScript czy TypeScript.
 • React
  Biblioteka JavaScript stworzona przez Facebook, służąca do budowy interfejsów użytkownika, szczególnie efektywna w tworzeniu aplikacji o złożonej strukturze i dynamicznych danych.

Utrzymanie i wsparcie aplikacji

 • Monitorowanie wydajności
  Narzędzia i techniki do ciągłego monitorowania wydajności aplikacji mobilnych, umożliwiające szybkie wykrywanie i rozwiązywanie problemów.
 • Testy A/B
  Metodyka testowania różnych wersji aplikacji mobilnych, aby określić, które funkcje lub zmiany przynoszą najlepsze wyniki i poprawiają zaangażowanie użytkowników.
 • Wsparcie techniczne
  Usługi wsparcia technicznego i konserwacji aplikacji mobilnych którą świadczy w naszym software house, zapewniające ich niezawodność, bezpieczeństwo i aktualność.
Napisz do nas!

Aplikacje mobilne

Projekty aplikacji mobilnych

Data Driven Development to podejście do projektowania rozwiązań IT, w którym bazujemy na danych

Dotyczy to całego procesu - od weryfikacji pomysłu i rynku, przez projektowanie UI i UX, wybór rozwiązań technologicznych aż do testów i wdrożenia. Dzięki ustaleniu kluczowych kategorii informacji, metryk i KPIs (Key Performance Indicators) jesteśmy w stanie wyodrębnić czynniki o największym wpływie na biznesową efektywność wdrażanego produktu - dopasowanie do rynku, potrzeb użytkowników, specyficznych wymagań grupy docelowej oraz innych czynników rynkowych oraz technologicznych.

 • Dane Dane są fundamentem skutecznej strategii produktowej. Dzięki nim znajdujemy odpowiedzi na ważne pytania: jak zaprojektować interfejs? którą funkcjonalność wdrożyć w pierwszej kolejności? jak ułatwić użytkownikowi nawigację na stronie? jak zwiększyć konwersję? i tak dalej. Dotyczy to zarówno złożonych, rozbudowanych systemów IT, jak i aplikacji mobilnych, ecommerce czy stron internetowych.
 • Badania rynku Odpowiedzi na te pytania możemy znaleźć już dzięki wstępnym badaniom rynku. Oszacowanie potencjału rynkowego produktu, przy uwzględnieniu kontekstu i innych zmiennych pomoże też przewidzieć perspektywy rozwojowe i potencjalne zagrożenia a co za tym idzie - lepiej przygotować strategię ekspansji i reagowania na zmiany. Z kolei badania marketingowe dadzą wskazówki dotyczące tego, jak promować i w jaki sposób komunikować wdrażane rozwiązanie.
 • Strategiczne projektowanie UI i UX Strategiczne projektowanie UI i UX to podejście do tworzenia interfejsów użytkownika i doświadczenia użytkownika, które koncentruje się na celach biznesowych i potrzebach użytkowników. W tym podejściu projektowanie interfejsów użytkownika i doświadczenia użytkownika jest integralną częścią procesu projektowania produktu lub usługi, a nie tylko dodatkiem. Dzięki temu projektowanie staje się bardziej strategiczne i skuteczne, a produkty i usługi są bardziej dostosowane do potrzeb użytkowników i celów biznesowych.

Jeśli potrzebujesz zaufanego partnera technologicznego i software house do wsparcia rozwoju twojego biznesu, skontaktuj się z nami.
Nie masz jeszcze serwisu? Możemy zbudować go od A do Z! Zapytaj o ofertę projektowania i wdrożenia sklepów, stron i serwisów www.
Napisz do nas!

Zobacz co piszemy

o sztucznej inteligencji oraz automatyzacji procesów

Od wizji do realizacji - czyli case study Dietaco

Naszą codziennością jest praca dla różnych klientów; różne branże, różne segmenty rynku, różne projekty. Każdy z nich znajduje się też na innym etapie rozwoju swojej firmy, a co za tym idzie -...

5 powodów, dla których twój biznes potrzebuje aplikacji mobilnej

Rozpowszechnienie się smartfonów sprawiło, że coraz częściej korzystamy z internetu nie za pomocą tradycyjnego komputera, a właśnie w telefonie. Z roku na rok wzrasta nie tylko penetracja rynku...

Restaurant Finder - NativeScript tutorial - część 2

Po długiej przerwie spowodowanej zakończeniem dużego projektu powracam z pozostałymi częściami samouczka od zera do bohatera. W poprzedniej części pokazałem jak stworzyć główny ekran aplikacji,...

Konferencja ngPoland 2018 - podsumowanie i zapowiedź nowości

Nie jest tajemnicą, że jakiś czas temu zainteresowaliśmy się w JCD NativeScriptem. W ramach cyklu artykułów opowiadamy o tym na naszym blogu (na przykład

Restaurant Finder - NativeScript tutorial - część 1

Jest wiele powodów, żeby zacząć używać NativeScript do pisania aplikacji mobilnych. W poprzednim artykule wyjaśniłem dlaczego zdecydowaliśmy się korzystać z {N} w naszych projektach, teraz...

Jak wykorzystać potencjał marketingowy Dribbble?

Bez względu na to czy jesteś freelancerem czy zarządzasz zespołem grafików w dużej agencji, z pewnością wiesz czym jest Dribbble. A jeśli masz tam profil, na 100% zastanawiasz się:...

Zaufali nam między innymi

Logo uniwersytet_zhpjjg
Logo specilized
Logo 2560px-Allegro
Logo Craftware_logo 1
Logo Logo_UOKiK 1
Logo GBS(tm) Łuk po lewej 1
Logo sklep-vetexpert-dev-logo-1601742295 1
Logo logo 1
Logo logo-sky-shop-to 1
Logo logo PWr czarne poziom ang bez tla 1
Logo logo (3) 1 (1)
Logo logo-connectpoint