Wordpress software house

Wordpress software house

JCD to Software House w którym od lat specjalizujemy się w projektowaniu stron internetowych, korzystając z WordPress - jednego z najbardziej popularnych systemów CMS na świecie. Nasze biuro znajduje się w Warszawie, gdzie prowadzimy naszą działalność. Efektywne tworzenie stron internetowych wymaga nie tylko głębokiego zrozumienia potrzeb klienta, ale także umiejętnego doboru odpowiednich rozwiązań. Posiadamy to cenne doświadczenie i z przyjemnością je z Państwem podzielimy.

UI / UX, mobile applications, programming and design

Usługi

Co możemy dla ciebie zrobić?

Pracujemy na nowoczesnych, stabilnych i sprawdzonych rozwiązaniach. Połączenie najpopularniejszego systemu CMS z modułem ecommerce potrafi zdziałać cuda :)

WordPress

  • Jest to najpopularniejszy system zarządzania treścią (CMS) na świecie, idealny do tworzenia zarówno prostych stron internetowych, jak i rozbudowanych portali. WordPress jest łatwy w obsłudze, a jednocześnie oferuje szerokie możliwości dostosowywania.

WooCommerce

  • To wtyczka do WordPressa, która umożliwia tworzenie profesjonalnych sklepów internetowych. WooCommerce jest łatwy w konfiguracji i obsłudze, a przy tym oferuje wiele opcji dostosowania do indywidualnych potrzeb biznesowych.

WordPress + WooCommerce

  • Ta kombinacja to silne narzędzie do tworzenia sklepów internetowych. Łatwość obsługi, elastyczność, szerokie wsparcie społeczności oraz ogromna liczba dostępnych rozszerzeń i szablonów to tylko niektóre z zalet tego rozwiązania.
Napisz do nas!

Ostatnie projekty

Zobacz co potrafimy

Zalety korzystania z WordPress i WooCommerce

WordPress i WooCommerce to potężna kombinacja, która umożliwia tworzenie profesjonalnych, pełni funkcjonalnych sklepów internetowych. Ich popularność wynika z wielu zalet, które razem oferują.

  • Dostępność i łatwość obsługi Zarówno WordPress, jak i WooCommerce, są łatwe w obsłudze, zarówno dla deweloperów, jak i dla właścicieli sklepów. Posiadają intuicyjne interfejsy, które umożliwiają zarządzanie sklepem bez konieczności posiadania zaawansowanych umiejętności technicznych.
  • Elastyczność Dzięki ogromnej bazie dostępnych wtyczek, WordPress i WooCommerce dają prawie nieograniczone możliwości dostosowania funkcjonalności i wyglądu sklepu do indywidualnych potrzeb. To oznacza, że sklep może rosnąć i rozwijać się razem z Twoim biznesem.
  • Wsparcie społeczności WordPress i WooCommerce mają jedną z największych społeczności online. To oznacza, że masz dostęp do ogromnej ilości poradników, forów dyskusyjnych i innych źródeł pomocy. Dodatkowo, wiele firm specjalizuje się w tworzeniu i utrzymaniu stron na WordPressie i sklepów na WooCommerce, co daje dodatkowe wsparcie techniczne.


Jeśli szukasz zaufanego partnera technologicznego do wsparcia Twojego sklepu internetowego, skontaktuj się z nami.
Nie masz jeszcze sklepu? Możemy zbudować go od A do Z! Zapytaj o ofertę projektowania i wdrożenia sklepów, stron i serwisów www.

Napisz do nas!

Zobacz co piszemy

o sztucznej inteligencji oraz automatyzacji procesów

Czym jest sztuczna inteligencja i jak zmieni ona nasze życie?

Temat sztucznej inteligencji zawładnął branżą nowych technologii, a potem rozniósł się jak ogień daleko poza jej granice. Wszystko za sprawą ChatGPT, który swoją premierę miał pod koniec 2022...

Czym jest i jak działa czat GPT?

Rozmowa rekrutacyjna to kluczowy moment w procesie zatrudnienia. Decyzja o podjęciu współpracy opiera się zazwyczaj na ocenie umiejętności kandydata oraz na jego odpowiedzi na pytania zadawane...

Data driven software development - jak budować produkty internetowe z wykorzystaniem badań i danych?

Data Driven Development to podejście do projektowania rozwiązań IT, w którym bazujemy na danych.  Dotyczy to całego procesu - od weryfikacji pomysłu i rynku, przez...

Od wizji do realizacji - czyli case study Dietaco

Naszą codziennością jest praca dla różnych klientów; różne branże, różne segmenty rynku, różne projekty. Każdy z nich znajduje się też na innym etapie rozwoju swojej firmy, a co za tym idzie -...

Wydajne tworzenie strony internetowej opartej o autorski projekt graficzny

W jaki sposób powinniśmy tworzyć projekt, aby zrobić to możliwie najsprawniej i najlepiej?  Proces tworzenia strony internetowej wygląda zupełnie inaczej w...

Hosting, VPS, a może serwer dedykowany? Czyli o tym, gdzie najlepiej umieścić witrynę.

Jeśli planujesz postawić stronę internetową, z całą pewnością prędzej, czy później staniesz przed trudną decyzją, gdzie witryna powinna się znajdować. Czy zdecydować się na hosting, a...

Zaufali nam między innymi

Logo uniwersytet_zhpjjg
Logo specilized
Logo 2560px-Allegro
Logo Craftware_logo 1
Logo Logo_UOKiK 1
Logo GBS(tm) Łuk po lewej 1
Logo sklep-vetexpert-dev-logo-1601742295 1
Logo logo 1
Logo logo-sky-shop-to 1
Logo logo PWr czarne poziom ang  bez tla 1
Logo logo (3) 1 (1)
Logo logo-connectpoint