Presta Shop - tworzymy dedykowane sklepy internetowe

Presta Shop software house

JCD to Software House w którym od wielu lat jesteśmy specjalistami w zakresie tworzenia sklepów internetowych, korzystając z jednej z najbardziej rozpoznawalnych na świecie platform e-commerce. Nasze biuro znajduje się w Warszawie, gdzie z przyjemnością zapraszamy do spotkań z naszymi klientami. Budowanie platform e-commerce jest dziedziną IT, która wymaga rozległej wiedzy i doświadczenia – a my takie posiadamy. :-)

UI / UX, mobile applications, programming and design

Usługi

Co możemy dla ciebie zrobić?

Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych szablonów, integracji z systemami ERP oraz utrzymaniu i opiece sklepów internetowych, korzystając z PrestaShop - jednej z czołowych platform e-commerce na świecie.

Dedykowane szablony

  • Wykorzystując PrestaShop, tworzymy unikalne, dedykowane szablony, które doskonale odzwierciedlają Twoją markę i oferują doskonałe doświadczenia dla użytkowników na każdym urządzeniu.

Integracje z systemami ERP

  • Specjalizujemy się w integracjach PrestaShop z systemami ERP, co umożliwia automatyzację i usprawnienie procesów biznesowych, zwiększenie efektywności i ograniczenie błędów.

Opieka i utrzymanie

  • Oferujemy pełen zakres usług związanych z utrzymaniem i opieką nad sklepami internetowymi na platformie PrestaShop, zapewniając ciągłą dostępność, bezpieczeństwo i aktualność Twojego sklepu.

Ostatnie projekty

Zobacz co potrafimy

Zalety korzystania z PrestaShop

PrestaShop jest popularnym i cenionym na świecie systemem do tworzenia sklepów internetowych. Oferuje wiele funkcjonalności, które czynią go wyjątkowym narzędziem do sprzedaży produktów online.

  • Intuicyjność PrestaShop jest łatwy w obsłudze, zarówno dla deweloperów, jak i dla właścicieli sklepów. Posiada intuicyjny interfejs, który umożliwia zarządzanie sklepem bez konieczności posiadania zaawansowanych umiejętności technicznych.
  • Skalowalność PrestaShop jest systemem, który łatwo dostosowuje się do rozwoju Twojego biznesu. Bez względu na to, czy prowadzisz mały sklep, czy zarządzasz dużą siecią handlową, PrestaShop zapewnia Ci niezbędne narzędzia do skutecznego zarządzania sprzedażą online.
  • Personalizacja PrestaShop oferuje szerokie możliwości personalizacji. Dzięki temu możesz dostosować wygląd i funkcjonalność sklepu do swoich potrzeb, co przekłada się na lepsze doświadczenia użytkowników i wyższą sprzedaż.


Jeśli szukasz zaufanego partnera technologicznego do wsparcia Twojego sklepu internetowego, skontaktuj się z nami.
Nie masz jeszcze sklepu? Możemy zbudować go od A do Z! Zapytaj o ofertę projektowania i wdrożenia sklepów, stron i serwisów www.

Napisz do nas!

Zobacz co piszemy

o tworzeniu sklepów internetowych i platform ecommerce

Czym jest sztuczna inteligencja i jak zmieni ona nasze życie?

Temat sztucznej inteligencji zawładnął branżą nowych technologii, a potem rozniósł się jak ogień daleko poza jej granice. Wszystko za sprawą ChatGPT, który swoją premierę miał pod koniec 2022...

Czym jest i jak działa czat GPT?

Rozmowa rekrutacyjna to kluczowy moment w procesie zatrudnienia. Decyzja o podjęciu współpracy opiera się zazwyczaj na ocenie umiejętności kandydata oraz na jego odpowiedzi na pytania zadawane...

Data driven software development - jak budować produkty internetowe z wykorzystaniem badań i danych?

Data Driven Development to podejście do projektowania rozwiązań IT, w którym bazujemy na danych.  Dotyczy to całego procesu - od weryfikacji pomysłu i rynku, przez...

Od wizji do realizacji - czyli case study Dietaco

Naszą codziennością jest praca dla różnych klientów; różne branże, różne segmenty rynku, różne projekty. Każdy z nich znajduje się też na innym etapie rozwoju swojej firmy, a co za tym idzie -...

Wydajne tworzenie strony internetowej opartej o autorski projekt graficzny

W jaki sposób powinniśmy tworzyć projekt, aby zrobić to możliwie najsprawniej i najlepiej?  Proces tworzenia strony internetowej wygląda zupełnie inaczej w...

Hosting, VPS, a może serwer dedykowany? Czyli o tym, gdzie najlepiej umieścić witrynę.

Jeśli planujesz postawić stronę internetową, z całą pewnością prędzej, czy później staniesz przed trudną decyzją, gdzie witryna powinna się znajdować. Czy zdecydować się na hosting, a...

Zaufali nam między innymi

Logo uniwersytet_zhpjjg
Logo specilized
Logo 2560px-Allegro
Logo Craftware_logo 1
Logo Logo_UOKiK 1
Logo GBS(tm) Łuk po lewej 1
Logo sklep-vetexpert-dev-logo-1601742295 1
Logo logo 1
Logo logo-sky-shop-to 1
Logo logo PWr czarne poziom ang  bez tla 1
Logo logo (3) 1 (1)
Logo logo-connectpoint