Dowiedz się jak pracujemy Budując strony i sklepy internetowe stawiamy na dobrą komunikację i zrozumienie

O nas

Kreatywny software house z Warszawy

Budując strony i sklepy internetowe stawiamy na dobrą komunikację i zrozumienie Twojego biznesu.
Mamy ponad 20 lat doświadczenia w tworzeniu produktów internetowych. 

Biznes, technologia, ludzie

Od ponad dziesięciu lat zmieniamy innowacyjne pomysły w aplikacje i serwisy internetowe. Naszym priorytetem jest zrozumienie biznesu i potrzeb, stojących
za projektem.

Łączymy techniki kreatywne z podejściem empirycznym wierząc, że tylko prawdziwe poznanie istoty problemu pozwala na współtworzenie z klientem rozwiązań, budujących dobre doświadczenia użytkowników i przewagi konkurencyjne dla organizacji. Dlatego słuchamy, analizujemy, rozmawiamy.

Synergia podejść, technik i narzędzi

W naszej pracy łączymy technologię, design i biznes.
Do projektowania podchodzimy strategicznie, uwzględniając - obok aktualnych trendów - cele biznesowe klienta i specyfikę potrzeb użytkownika.

Czerpiemy z podejść Agile, Lean Startup, Google Design Sprint, Design Thinking, Customer Development oraz psychologii poznawczej i psychologii zachowań konsumenckich, uzupełniając je autorskimi metodami analizy założeń projektowych.

Też tu byliśmy

Wspieramy kompleksowo - rozumiemy dynamikę pracy nad produktami cyfrowymi i ewolucję projektów w czasie, bo sami przeszliśmy tę drogę kilkukrotnie, wypuszczając na rynek aplikacje takie jak Symu.co i Windu CMS.

Doświadczyliśmy trudności, problemów i zmartwień związanych
z wprowadzaniem i rozwijaniem nowych aplikacji. Dlatego jesteśmy przy kliencie na każdym etapie, pomagając w weryfikowaniu założeń, projektowaniu zmian
i wdrażaniu rozwiązań.

Lean startup

Działamy zwinnie, pracujemy w sprintach i stawiamy na dobrą komunikację.

Dzięki temu możemy dostarczyć MVP aplikacji w mniej niż 3 miesiące - abyś mógł zwalidować pomysł, przetestować hipotezy, sprawdzić założenia biznesowe, uzyskać proof of concept dla inwestora i zaplanować dalszy rozwój produktu.