Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Kompleksowe wsparcie w budowie produktu

Na styku designu, technologii i biznesu. 

Analiza i strategia

Od idei do wdrożenia - to długa droga. Wspieramy podczas całego procesu kompleksowo, pomagając w weryfikowaniu założeń, przygotowaniu dokumentacji technicznej, zaplanowaniu ścieżki wdrożenia prototypu, MVP i rozwoju produktu. Realizujemy badania użytkowników, warsztaty i testy oparte o metodyki Design Thinking, Design Sprint, Customer Development. Doradzamy przy tworzeniu strategii wejścia na rynek. 
Po prostu opowiedz nam o swoim pomyśle, a my przeprowadzimy Cię przez cały proces. 

UI/UX Design

Wygląd aplikacji to nie tylko estetyka. Projektowanie UI/UX jest złożonym procesem poznawania, rozumienia i łączenia potrzeb użytkowników
z celami biznesowymi produktu. Dlatego opracowaliśmy proces Strategicznego Projektowania, dzięki któremu tworzymy aplikacje przyjazne użytkownikom, a twórcom pozwalające osiągać zamierzoną konwersję. Budujemy też skuteczny branding i identyfikację wizualną marki. 

 

Web & App Development

Pracujemy na nowoczesnych, ale stabilnych i sprawdzonych rozwiązaniach. Jako jedni z pierwszych w Polsce wprowadziliśmy i rozwijamy technologię Native Script, pozwalającą budować aplikacje natywne jednocześnie na iOS i Android. Dla serwisów internetowych i aplikacji webowych wykorzystujemy m.in. Symfony, Angular oraz autorski framework Windu CMS. Tworzymy rozwiązania mobilne i desktopowe, systemy B2B, strony internetowe i sklepy. Prowadzimy też konsultacje technologiczne, testy, audyty i warsztaty. 

 

Stwórzmy razem coś niesamowitego!

Napisz do nas!