Support

Kompleksowe wsparcie w budowie produktu

Wspierając w budowie produktów internetowych czy korporacyjnych stron www
kierujemy się przede wszystkim dobrem biznesu klienta.

Badania i analizy

Wykorzystując nowoczesne metody badań wspieramy firmy w podejmowaniu decyzji biznesowych. Wierzymy w dane i empiryczną weryfikację pomysłów; dlatego każdy projekt zasilamy informacjami płynącymi z analiz rynku i konkurencji, badań konsumenckich, diagnoz użyteczności i inne narzędzi badawczych. Podejście Data Driven Business pozwala nam budować dla naszych klientów przewagi konkurencyjne, aby wprowadzać na rynek produkty spełniające potrzeby użytkowników i cele biznesowe organizacji.


Czytaj więcej

Projektowanie UI/UX

Wygląd aplikacji to nie tylko estetyka. Projektowanie UI/UX jest złożonym procesem poznawania, rozumienia i łączenia potrzeb użytkowników z celami biznesowymi produktu. Dlatego opracowaliśmy proces Strategicznego Projektowania, dzięki któremu tworzymy aplikacje przyjazne użytkownikom, a twórcom pozwalające osiągać zamierzoną konwersję. Budujemy też skuteczny branding i identyfikację wizualną marki. 


Czytaj więcej

Web & App Development

Pracujemy na nowoczesnych, ale stabilnych i sprawdzonych rozwiązaniach. Jako jedni z pierwszych w Polsce wprowadziliśmy i rozwijamy technologię Native Script, pozwalającą budować aplikacje natywne jednocześnie na iOS i Android. Dla serwisów internetowych i aplikacji webowych wykorzystujemy m.in. Symfony, Angular oraz autorski framework Windu CMS. Tworzymy rozwiązania mobilne i desktopowe, systemy B2B, strony internetowe i sklepy. Prowadzimy też konsultacje technologiczne, testy, audyty i warsztaty. 


Czytaj więcej

Opieka programistyczna i outsourcing IT

Wspieramy w zarządzaniu infrastrukturą i bieżącym utrzymaniu projektów. Zapewniamy obsługę programistyczną w modelu abonamentowym jako zewnętrzny dział IT. W zakres opieki wchodzi: dedykowane wsparcie dla technologii takich jak Prestashop, Wordpress, Magento, dedykowanych aplikacji mobilnych i webowych oraz zewnętrznych aplikacji, szybka pomoc w razie awarii i usterek, opieka nad hostingiem i usługi SysOps/DevOps.


Czytaj więcej

Automatyzacja procesów biznesowych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy usługi z zakresu AI i automatyzacji. Wykorzystanie technologii sztucznej inteligencji pozwala nam na jeszcze większą automatyzację procesów, poprawę jakości usług oraz zwiększenie efektywności pracy. W ramach tej usługi projektujemy i implementujemy systemy oparte na uczeniu maszynowym oraz analizujemy dane przy pomocy narzędzi AI.


Czytaj więcej