JCD wśród najlepszych agencji "Creative & Design" Europy Wschodniej

W tym tygodniu otrzymaliśmy tytuł „Clutch Leader for 2019” w kategorii „Creative and Design”. Jako jedna z kilku polskich firm znaleźliśmy się w gronie najlepszych europejskich agencji kreatywnych. 
 

Clutch to platforma analityczna, która od lat skupia dostawców profesjonalnych rozwiązań dla biznesu. Analizuje i ocenia firmy uwzględniając czynniki takie jak portfolio, referencje, wielkość projektów. Analitycy Clutch weryfikują recenzje pochodzące od polecających klientów dając gwarancję rzetelności i wiarygodności ich wypowiedzi. 

 

To dla nas świetne wyróżnienie i uznanie dla naszej pracy, ale przede wszystkim - motywacja do dalszego rozwoju, nie tylko w wyróżnionej kategorii. Na rok 2020 przewidujemy skalowanie firmy i intensywny wzrost w zakresie dwóch pozostałych segmentów naszej oferty: software development, ze szczególnym naciskiem na mobile apps i rozwój technologii NativeScript, oraz UX research & business analysis. Wierzymy, że tylko połączenie tych trzech punktów widzenia - technologii, designu oraz biznesowej analizy potrzeb i zachowań użytkowników - jest skuteczną drogą do efektywnego osiągania celów, z którymi przychodzą do nas klienci.

 

Newsletter

Zero spamu - tylko wartościowe treści!:

.
Udostępnij: