JCD wśród najlepszych agencji "Creative & Design" Europy Wschodniej

JCD wśród najlepszych agencji "Creative & Design" Europy Wschodniej

JCD wśród najlepszych agencji

W tym tygodniu otrzymaliśmy tytuł „Clutch Leader for 2019” w kategorii „Creative and Design”. Jako jedna z kilku polskich firm znaleźliśmy się w gronie najlepszych europejskich agencji kreatywnych. 
 

Clutch to platforma analityczna, która od lat skupia dostawców profesjonalnych rozwiązań dla biznesu. Analizuje i ocenia firmy uwzględniając czynniki takie jak portfolio, referencje, wielkość projektów. Analitycy Clutch weryfikują recenzje pochodzące od polecających klientów dając gwarancję rzetelności i wiarygodności ich wypowiedzi. 

 

To dla nas świetne wyróżnienie i uznanie dla naszej pracy, ale przede wszystkim - motywacja do dalszego rozwoju, nie tylko w wyróżnionej kategorii. Na rok 2020 przewidujemy skalowanie firmy i intensywny wzrost w zakresie dwóch pozostałych segmentów naszej oferty: software development, ze szczególnym naciskiem na mobile apps i rozwój technologii NativeScript, oraz UX research & business analysis. Wierzymy, że tylko połączenie tych trzech punktów widzenia - technologii, designu oraz biznesowej analizy potrzeb i zachowań użytkowników - jest skuteczną drogą do efektywnego osiągania celów, z którymi przychodzą do nas klienci.

 

Autor: JCD

Od przeszło dekady konsekwentnie przekształcamy zaawansowane idee w funkcjonalne aplikacje oraz internetowe platformy usługowe. Nasza działalność koncentruje się na głębokim zrozumieniu natury przedsiębiorstwa oraz kluczowych wymagań, które są fundamentem dla każdego przedsięwzięcia.

Stale łączymy metody kreatywne z systematycznym, badawczym podejściem, przekonani, że jedynie przez dogłębną analizę i zrozumienie specyfiki wyzwań, jesteśmy w stanie w pełni współpracować z naszymi klientami w celu kreowania innowacyjnych rozwiązań. Te rozwiązania nie tylko ulepszają doświadczenie użytkowników, ale również zapewniają naszym klientom strategiczną przewagę na rynku. Nasze procesy projektowe są zatem oparte na aktywnym słuchaniu, szczegółowej analizie i ciągłym dialogu z klientami. W ten sposób nieustannie pracujemy na rzecz tworzenia nie tylko technologii, ale także wartości, które wyznaczają nowe standardy w cyfrowym krajobrazie biznesu.

Newsletter

Zero spamu - tylko wartościowe treści!:

.
Udostępnij: