Web & App Development

Web & App Development

Tworzymy rozwiązania mobilne i desktopowe, systemy B2B, strony internetowe i sklepy. Prowadzimy też konsultacje technologiczne, testy, audyty i warsztaty. 

UI / UX, mobile applications, programming and design

Usługi

Co możemy dla ciebie zrobić?

W naszym software house pracujemy na nowoczesnych, ale stabilnych i sprawdzonych rozwiązaniach. Jako jedni z pierwszych w Polsce wprowadziliśmy i rozwijamy technologię Native Script. Dla serwisów internetowych i aplikacji webowych wykorzystujemy m.in. Symfony, Angular.

Aplikacje webowe

 • Symfony
  Popularny i rozbudowany framework aplikacji webowych napisany w języku PHP. Symfony jest wykorzystywane jako podstawa w innych projektach, takich jak na przykład popularny system e-commerce Sylius.
 • Angular
  Popularny framework aplikacji internetowych stworzony przez firmę Google. Angular posiada wiele wbudowanych funkcjonalności i bibliotek, takich jak animacje, formularze czy obsługa routingu, co ułatwia i przyspiesza proces tworzenia aplikacji.
 • Windu CMS
  Od wielu lat rozwijamy własne środowisko programistyczne, w którym wykorzystujemy gotowe, predefiniowane elementy. Dzięki temu możemy znacznie skrócić czas i koszty związane z tworzeniem dedykowanych aplikacji webowych.

Ecommerce

 • Aplikacje dedykowane Sylius
  System e-commerce, pozwalający tworzyć sklepy internetowe dostosowane do indywidualnych potrzeb biznesowych, oferujący stabilność i wiele wbudowanych funkcjonalności.
 • Presta Shop
  Umożliwia on szybkie i efektywne tworzenie sklepów internetowych o różnym stopniu złożoności, z dużą liczbą wbudowanych funkcjonalności i modułów. PrestaShop zapewnia również bezpieczeństwo transakcji oraz łatwość w zarządzaniu i rozwijaniu sklepu internetowego.
 • WooCommerce
  Popularny system e-commerce dla małych sklepów internetowych, łatwy w instalacji i konfiguracji, oferujący wiele funkcjonalności i rozszerzeń, a także umożliwiający sprawną obsługę transakcji.

Aplikacje mobilne

 • Native Script
  Framework do tworzenia natywnych aplikacji mobilnych dla systemów Android i iOS, używając języków takich jak JavaScript, TypeScript lub Angular. Dzięki NativeScript programiści mogą tworzyć wydajne aplikacje mobilne, wykorzystując pełną funkcjonalność urządzenia mobilnego i gotowe komponenty.
 • React Native
  Framework, który pozwala programistom na tworzenie natywnych aplikacji mobilnych dla systemów Android i iOS przy użyciu języka JavaScript oraz biblioteki React. React Native umożliwia szybkie tworzenie wydajnych i responsywnych aplikacji mobilnych, które wykorzystują w pełni funkcjonalność urządzenia mobilnego.
Napisz do nas!

Development

Systemy Dedykowane i Aplikacje Mobilne

Data Driven Development to podejście do projektowania rozwiązań IT, w którym bazujemy na danych

Dotyczy to całego procesu - od weryfikacji pomysłu i rynku, przez projektowanie UI i UX, wybór rozwiązań technologicznych aż do testów i wdrożenia. Dzięki ustaleniu kluczowych kategorii informacji, metryk i KPIs (Key Performance Indicators) jesteśmy w stanie wyodrębnić czynniki o największym wpływie na biznesową efektywność wdrażanego produktu - dopasowanie do rynku, potrzeb użytkowników, specyficznych wymagań grupy docelowej oraz innych czynników rynkowych oraz technologicznych.

 • Dane Dane są fundamentem skutecznej strategii produktowej. Dzięki nim znajdujemy odpowiedzi na ważne pytania: jak zaprojektować interfejs? którą funkcjonalność wdrożyć w pierwszej kolejności? jak ułatwić użytkownikowi nawigację na stronie? jak zwiększyć konwersję? i tak dalej. Dotyczy to zarówno złożonych, rozbudowanych systemów IT, jak i aplikacji mobilnych, ecommerce czy stron internetowych.
 • Badania rynku Odpowiedzi na te pytania możemy znaleźć już dzięki wstępnym badaniom rynku. Oszacowanie potencjału rynkowego produktu, przy uwzględnieniu kontekstu i innych zmiennych pomoże też przewidzieć perspektywy rozwojowe i potencjalne zagrożenia a co za tym idzie - lepiej przygotować strategię ekspansji i reagowania na zmiany. Z kolei badania marketingowe dadzą wskazówki dotyczące tego, jak promować i w jaki sposób komunikować wdrażane rozwiązanie.
 • Strategiczne projektowanie UI i UX Strategiczne projektowanie UI i UX to podejście do tworzenia interfejsów użytkownika i doświadczenia użytkownika, które koncentruje się na celach biznesowych i potrzebach użytkowników. W tym podejściu projektowanie interfejsów użytkownika i doświadczenia użytkownika jest integralną częścią procesu projektowania produktu lub usługi, a nie tylko dodatkiem. Dzięki temu projektowanie staje się bardziej strategiczne i skuteczne, a produkty i usługi są bardziej dostosowane do potrzeb użytkowników i celów biznesowych.


Jeśli potrzebujesz zaufanego partnera technologicznego do wsparcia rozwoju twojego biznesu, skontaktuj się z nami.
Nie masz jeszcze serwisu? Możemy zbudować go od A do Z! Zapytaj o ofertę projektowania i wdrożenia sklepów, stron i serwisów www.

Napisz do nas!

 

Zobacz co piszemy

o sztucznej inteligencji oraz automatyzacji procesów

Czym jest sztuczna inteligencja i jak zmieni ona nasze życie?

Temat sztucznej inteligencji zawładnął branżą nowych technologii, a potem rozniósł się jak ogień daleko poza jej granice. Wszystko za sprawą ChatGPT, który swoją premierę miał pod koniec 2022...

Czym jest i jak działa czat GPT?

Rozmowa rekrutacyjna to kluczowy moment w procesie zatrudnienia. Decyzja o podjęciu współpracy opiera się zazwyczaj na ocenie umiejętności kandydata oraz na jego odpowiedzi na pytania zadawane...

Data driven software development - jak budować produkty internetowe z wykorzystaniem badań i danych?

Data Driven Development to podejście do projektowania rozwiązań IT, w którym bazujemy na danych.  Dotyczy to całego procesu - od weryfikacji pomysłu i rynku, przez...

Od wizji do realizacji - czyli case study Dietaco

Naszą codziennością jest praca dla różnych klientów; różne branże, różne segmenty rynku, różne projekty. Każdy z nich znajduje się też na innym etapie rozwoju swojej firmy, a co za tym idzie -...

Wydajne tworzenie strony internetowej opartej o autorski projekt graficzny

W jaki sposób powinniśmy tworzyć projekt, aby zrobić to możliwie najsprawniej i najlepiej?  Proces tworzenia strony internetowej wygląda zupełnie inaczej w...

Hosting, VPS, a może serwer dedykowany? Czyli o tym, gdzie najlepiej umieścić witrynę.

Jeśli planujesz postawić stronę internetową, z całą pewnością prędzej, czy później staniesz przed trudną decyzją, gdzie witryna powinna się znajdować. Czy zdecydować się na hosting, a...

Zaufali nam między innymi

Logo uniwersytet_zhpjjg
Logo specilized
Logo 2560px-Allegro
Logo Craftware_logo 1
Logo Logo_UOKiK 1
Logo GBS(tm) Łuk po lewej 1
Logo sklep-vetexpert-dev-logo-1601742295 1
Logo logo 1
Logo logo-sky-shop-to 1
Logo logo PWr czarne poziom ang bez tla 1
Logo logo (3) 1 (1)
Logo logo-connectpoint